Over Hulstkamp

Hulstkamp Makelaars, aangenaam.

Hulstkamp Makelaars | R365 International Real Estate, is een gerenommeerd kantoor dat niet alleen door tal van particuliere opdrachtgevers (gemiddeld 150) wordt ingeschakeld, maar ook het vertrouwen geniet van grote projectontwikkelaars, banken en (institutionele) beleggingsmaatschappijen. Zo verkopen en verhuren wij ondermeer voor Amvest, Van Herk Groep, COD Developers, Timpaan, Vervat Vastgoed, AM Wonen, RED Company, Powerhouse Company, Blauwhoed, VORM, Residence van Oranje, Dura Vermeer, REB Projects, BVR Groep, VG-D Projectontwikkeling, Roosdom Tijhuis, AVV Beheer, The View of Rotterdam, FRED Developers, Omnam Group, Heijmans Projectontwikkeling, BESIX Real Estate Development, U-Vastgoed, Vink Bouw, Ten Brinke, Smit’s Bouwbedrijf, Bouwmaatschappij Verwelius, ABC Vastgoed, STEBRU, ROW Vastgoed, Rotterdamse Ontwikkelings Maatschappij ROM, Van Houwelingen Rotterdam en Bouwbedrijf De Nijs.

Let us help you

Ons team

Leslie de Ruiter

Leslie de Ruiter

Emailderuiter@hulstkampgroep.nl
Ellen van den Berg

Ellen van den Berg

Emailellen@hulstkampgroep.nl
Marco Beukman

Marco Beukman

Emailmarco@hulstkampgroep.nl
Margot de Ruiter-Longayroux

Margot de Ruiter-Longayroux

Emailmargot@hulstkampgroep.nl
Ellen Barzilaij

Ellen Barzilaij

Emailellenbarzilaij@hulstkampgroep.nl
Amelle Kissami

Amelle Kissami

Emailamelle@hulstkampgroep.nl
Mark de Jong

Mark de Jong

Emailmark@hulstkampgroep.nl
Sarah Uysal

Sarah Uysal

Emailsarah@hulstkampgroep.nl
Denise Jansen

Denise Jansen

Emaildenise@hulstkampgroep.nl

Over Hulstkamp

Bel (010) 22 508 22 of email naar info@hulstkampgroep.nl

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms